enomatic spirit

Kõige viimase kangete alkohoolsete jookide tootevaliku uus isehäälestuv dosaator toatemperatuuril serveeritavate kangete alkohoolsete jookide maitsmiseks (brändi, konjak, viski jne). Saadaval on ka uus stiilne ehtsast pähklipuust ja süsinikkiu viimistlusega dosaator.

Samuti on saadaval “NorthPole” versioon, mis kujutab endast uut viina ja kangete alkohoolsete jookide joomise viisi, kus ei kasutata jääd ega jahutatud klaasnõusid. See võimas jahutussüsteem suudab hoida pudeleid väga madalal temperatuuril ja seega serveerida kangeid alkohoolseid jooke kontrollitud ja tippkvaliteediga teenusega. Esipaneeli eritellimuse järgi valmistamiseks on erinevaid võimalusi.

enomatic elite

Uue põlvkonna veini serveerimise süsteem. Uus jahutussüsteem, madal müratase, suur jõudlus. Uuenduslik pudelite eraldussüsteem veini maitse ja aroomi säilitamiseks. Kõik need uued süsteemid kasutavad täielikult elitaarset tehnoloogiat, neil on puutetundlik kuvar, gaasilekke monitor, kaks temperatuuritsooni ja isereguleerimise lisafunktsioonid. Saadaval kahe (EnoOne isehäälestuslahendus), nelja, kaheksa ja kuueteistkümne pudeli (Enoround) versioonidena, mida on võimalik tarnida Stainless Steel, Black Elegance, Black Elegance Precious või RAL eritellimuse värvides.

EnoOne     Enoline ELITE 4     Enoline ELITE 2.5 8     Enoround ELITE 16